Způsoby, jak prodávat v Mozello

Pokud si uděláte jednoduchý web přes Mozello, máte hned několik možností, jak můžete s pomocí Pays prodávat. Výhodou u Mozello je, že si můžete vytvořit vlastní web velice rychle a díky tomu snadno otestovat, jaký potenciál váš produkt opravdu má. Pro začátek se ani nemusíte zatěžovat kupováním domény nebo webhostingu. Pokud však chcete, abyste měli vlastní doménu a název, budete si muset účet upgradovat na Premium verzi, která je k dispozici od 179 Kč měsíčně. Vedle vlastní domény však dostanete i několik dalších příjemných výhod jako je větší úložný prostor, větší online obchod atp.  

Možnosti prodeje

Platební brána Pays umožňuje prodej různými způsoby. Buď pomocí platebních odkazů a e-produktů (stačí k tomu základní bezplatná verze), anebo můžete sáhnout po hotové integraci pro celou platební bránu (v Mozello je tato možnost dostupná i Premium Plus verze):

FREE - Platební odkazy a e-produkty

V případě, že nabízíte jednoduchou službu - můžete si nastavit platební odkazy i e-produkty a obejdete se tak bez eshopu.. Funguje s jakýmkoliv Mozello plánem, odkazy jsou hlavně vhodné pro ty, co chtějí prodávat skrze FREE verzi.

VÍCE O PLATEBNÍCH ODKAZECH

PREMIUM PLUS E-shop

Chcete raději plnohodnotný e-shop s implementovanou platební bránou? Pak sáhněte po placené verzi v Mozello a užijte si tak i spoustu zajímavých výhod. Poradíme vám, jak propojit E-shop s vaším Pays účtem do minuty.. 

VÍCE O E-SHOPU V MOZELLO

Proč je platební brána Pays oblíbená

Platební brána Pays jako jedna z mála bran na trhu nejen cílí na malé obchodníky, ale poskytuje individuální a rychlou podporu každému obchodníkovi. 

Rychlá aktivace

V Pays můžete mít bránu aktivní do druhého dne. Stačí splnit potřebné podmínky, nastavit komunikační adresy a můžete prodávat. 

Peníze rychle na účtě

Převod vašich prostředků  nezabere více jak jeden pracovní den (vyjma víkendů). VIP klienti mají dokonce k dispozici převod okamžitý. 

Férové poplatky

Náš ceník je transparentní a spoustu nadstandardních služeb je u nás zahrnuto v ceně. Veškeré poplatky má platební brána Pays na svých stránkách.  

Individuální podpora

Pays nabízí neustálou podporu všem zákazníkům bez rozdílu. Zakládáme si na rychlých odpovědích i řešeních. Nenecháme vás v tom.